"Свобода": Рейдери намагалися захопити Тальнівський комбінат хлібопродуктів

"Свобода": Рейдери намагалися захопити Тальнівський комбінат хлібопродуктівЗа повідомленням прес-служби черкаської організації ВО «Свобода», у ніч проти 27 вересня сталася спроба захоплення Тальнівського комбінату хлібопродуктів. За інформацією «Свободи», рейдери прибули до підприємства на двох мікроавтобусах.
Працівники, захищаючи комбінат, відбили напад, після чого забарикадували усі входи, а 30 вересня виставили власну варту.
«Свобода» інформує, що частина трудового колективу намагалася зустрітися з представниками районної адміністрації, але безуспішно. Районна міліція також не відреагувала на події.
30.09.2013 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:29 01.10.2013 Nikolas:
Короче, Свободі якби десь помахати кулаками - чи на заводі, чи на площі, і байдуже кого бити, своїх, чужих, нейтральних - памятаємо як це було на Театральній площі.
11:09 01.10.2013 Ukrayinec:
В принципі, все правильно Колбасов написав, лише додам, що бажання якомога частіше світитися у Ботнара тчсно повязане з бажанням приховати свої комплекси. Знаючи, як він спілкується зі своїми соратниками і не тільки, можу ствердити, що всередині він боягуз, який ховається за надуманим образом борця за справедливість.
11:04 01.10.2013 Kolbasov:
Куди не плюнь, повсюди Ботнар. Складається враження, що він не сповна розуму. Хочеш допомогти - звернися в міліцію і вони розберуться, якщо там взагалі є що вияснятию Міліція і вияснила б, хто там і що робив на тому заводі. А то почув дзвін, не знає де він - головне щоб тебе побачили.