Жуковська організувала в Черкасах відкриту лекцію про євроінтеграцію

Жуковська організувала в Черкасах відкриту лекцію про євроінтеграціюУ Черкасах просто неба провели лекцію про європейську інтеграцію, презентували виставку карикатур і малюнків, а також висадили першу європейську калинову алею. Про це інформують у Черкаському МВК. За ініціативи Інституту світової політики та за підтримки почесного Президента ПАТ «АЗОТ» Валентини Жуковської в місті пройшов «Вуличний євроуніверситет».

На свято завітали почесні посли зі Швеції та Словаччини, які відповідали на запитання від учнів та студентів міста. Також учасники дійства висадили «євроалею». Малюнки, представлені на виставці, проілюстрували дві реальності у більш ніж двадцяти вимірах соціального, економічного, політичного життя України та держав-членів ЄС. Карикатури створені відомими українськими художниками Мариною Туровською, Костянтином Казанчевим, Ігорем Бежуком та Олексієм Кустовським.

Вуличні євроуніверситети вже успішно пройшли у багатьох містах України (Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Чернігові, Ніжині, Полтаві, Кременчуці, Сумах, Конотопі, Кіровограді, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні).

Довідка: Вуличний євроуніверситет – метафорична назва публічних заходів, під час яких лідери громадської думки, експерти з відповідної теми мають змогу безпосередньо спілкуватися з пересічними громадянами. Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Проект «Вуличних євроуніверситетів» раніше був підтриманий USAID, UNITER, Pact, Global Reporting та Swedish Institute.
27.09.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter