У Черкасах домовилися реєструвати "бомжів" за місцем їх тимчасового проживання

У Черкасах домовилися реєструвати "бомжів" за місцем їх тимчасового проживання У Черкасах безпритульних реєструватимуть за місцем їх тимчасового перебування, як це передбачено законодавством. Про це домовились під час робочої зустрічі представники департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, спостережної комісії при виконавчому комітеті Черкаської міської ради, благодійної організації "Від серця до серця" з управлінням Державної міграційної служби України у Черкаській області., інформує прес-служба Черкаської мерії.
Заступник директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Юлія Ніконенко розповіла, що донині у Черкасах досить гостро стояло питання відновлення документів та реєстрації місця перебування безпритульних людей. Тоді як нові зміни в українському законодавстві дозволяють реєструвати таких людей не лише за місцем їх проживання, але й – тимчасового перебування.
Це дає змогу людям, які опинились у скрутних життєвих обставинах без даху над головою, оформити відповідні документи. Наприклад, на отримання соціальної допомоги тощо.
Таким місцем тимчасового перебування для черкаських безхатченків є відповідний притулок, що діє вже рік по вул. Рєпіна, 12/1. Відкритий він був за ініціативи громадської організації ЛЖВ «Від серця до серця» та підтримки міської влади.
Зокрема, у серпні минулого року у рамках угоди про співпрацю, укладеної між цією громадською організацією та департаментом соціальної політики Черкаської міської ради, було утворено Центр реінтеграції для безпритульних осіб та осіб, які звільняються з місць позбавлення волі.
27.09.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter