У Одарича заявляють, що диплом Ради Європи для Черкас заслужив Одарич, а не Білоусов

У Одарича заявляють, що диплом Ради Європи для Черкас заслужив Одарич, а не Білоусов Днями на офіційному сайті Черкаської міської ради з`явилося повідомлення про те, що Черкаси отримали визнання від Парламентської Асамблеї Ради Європи.
«Наше місто взяло участь у конкурсі муніципалітетів, - повідомляють у Черкаській мерії, - і за розвиток та поширення ідей європейської єдності, дружби отримало Диплом Ради Європи».
У свою чергу, прес-служба ПВД заявляє, що підготовка до отримання Диплому Ради Європи розпочалося ще за часів Сергія Одарича. 23 квітня (за день до сесії, під час якої було оголошено недовіру міському голові) підкомітет з Премії Європи під час засідання в Страсбурзі виступив з ініціативою нагородити Черкаський муніципалітет Дипломом Ради Європи. Комітет із соціальних питань, охорони здоров'я і стійкого розвитку затвердив цю пропозицію.
Повідомлення про це надійшло в мерію у травні. А наприкінці червня отримати Диплом мав представник міста. Однак в Страсбург на Парламентську Асамблею Раду Європи ніхто з керівництва «нової влади» не поїхав.
Диплом Європи - перший крок на шляху до отримання Нагород Європи. До них належить Почесний Прапор, Почесна Таблиця та Приз Європи. Цими нагородами удостоюють муніципалітети та регіони Європи за європейську діяльність, розвиток дружби і співпраці між європейськими регіонами та поглиблення зв'язків між ними.
26.09.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter