У Канівському районі в середній ремонт доріг закопують 106 млн. грн.

У Канівському районі в середній ремонт доріг закопують 106 млн. грн. За інформацією Черкаської ОДА, в рамках підготовки до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, в Канівсьому районі тривають масштабні дорожні роботи. Цього року планують відремонтувати під’їзні дороги до міста протяжністю 59,9 км на суму близько 106 млн. грн. Роботи уже виконані на 66 млн. грн. До кінця поточного року в області обіцяють відремонтувати 160 км. шляхів.
Канівські шляхи ремонтують 4 бригади. Фахівці виконують поточний середній ремонт покриття.
Станом на сьогодні у Канівському районі завершені роботи з влаштування покриття на 15-ти кілометрах доріг. У найближчі дні за умов сприятливої погоди на цих ділянках нанесуть розмітку, що складе 100% рівня виконання робіт.
–У Канівському районі до ювілею відремонтовані три основні дороги державного значення, які являються маршрутами офіційних делегацій - коментує ситуацію начальник Служби автомобільних доріг в Черкаській області Сергій Болтов. – Ремонтні роботи, заплановані на 2013 рік, виконані на 65%. Проте, ще 20 км доріг державного значення на Канівщині потребують ремонту.
24.09.2013 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter