З черкаських вулиць 4 прострочені біл-борди та сіті-лайт

З черкаських вулиць 4 прострочені біл-борди та сіті-лайт Чотири біл-борди та один сіті-лайт прибрали останнім часом з вулиць Черкас. Як повідомляють у прес-службі Черкаської мерії, зникли елементи зовнішньої реклами на перетині вулиць Можайського-Ільїна, Ільїна-Б.Вишневецького, Горького-Шевченка та Громова-Хіміків. На черзі – демонтаж ще близько десятка біл-бордів, переважно у центральних частинах міста.

Заступник директора департаменту – начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко зазначив, що в Черкасах близько 80 відсотків від усієї зовнішньої реклами розмішено незаконно, без будь-яких дозвільних документів. Також у багатьох з них закінчився термін дії дозволів на розміщення. Тому їх власники зобов’язані прибрати з вулиць міста свої біл-борди чи сіті-лайти. Але чимало з них нехтують вимогами закону. Тому відповідні матеріали на порушників передаються у суд.

– Зараз тривають судові спори з власником одного з черкаських приватних підприємств, у якого у місті незаконно розміщено близько трьохсот біл-бордів, не сплачуючи до бюджету жодних податків. Зокрема, за рішенням суду він має сплатити 1,8 млн. грн. до міської казни. Зараз виконавча служба займається стягненням цих коштів у бюджет міста. Паралельно в судах перебувають справи ще на близько одного мільйону гривень, – розповів Олександр Григорович.
19.09.2013 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter