Прокуратура Черкас: У МВК переплатили за встановлення світлофорів та за будівництво каналізації

Прокуратура Черкас: У МВК переплатили за встановлення світлофорів та за будівництво каналізаціїПрокуратурою міста Черкаси виявлено факти зловживання службовим становищем службових осіб департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради та приватних підприємств-підрядників, що виконували роботи на замовлення департаменту.
За результатами ревізії фінансово-господарської діяльності департаменту ЖКК ЧМР зазначено, що публічному акціонерному товариству «Черкаський асфальтобетонний завод» у 2011 році переплачено з бюджету 55 тисяч гривень за роботи з будівництва зливової каналізації у Черкасах.
Інше підприємство, товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕКС», завищило майже на 140 тисяч гривень вартість робіт із будівництва світлофорних об’єктів та будівництва й ремонту мереж вуличного освітлення, виконаних у минулому році.
Як повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальних провадженнях, які були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 9 вересня. Правова кваліфікація – ч.3 ст.191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб.
Відповідно до законодавства, подібні злочини караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
19.09.2013 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter