Ліпандін демонстративно показав, що буде, коли черкащани почнуть штурмувати райвідділи, як у Врадіївці

Учора співробітники міліції Черкаської області провели командно-штабні та тактико-спеціальні навчання щодо дій органів і підрозділів внутрішніх справ, внутрішніх військ МВС України з припинення групових порушень громадського порядку та недопущення масових заворушень. Про це інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області.
Навчання проходили на території аеропорту міста Черкаси.
Ліпандін демонстративно показав, що буде, коли черкащани почнуть штурмувати райвідділи, як у Врадіївці

Учасники навчань відпрацьовували ситуацію, під час якої невдоволений натовп із застосуванням сили намагався зайти до адміністративної будівлі. Своїми діями молодики створювали ситуацію, що загрожувала громадському порядку, життю та здоров’ю громадян, які перебували поблизу.
Для ізоляції району проведення операції була виставлена група оточення. Силами спецпідрозділів «Беркут» та «Грифон» натовп правопорушників розділили на декілька груп, з яких були вилучені найактивніші учасники та підбурювачі. Решта учасників акції, залишившись без своїх "лідерів", почали поводитись спокійно та припинили безлад. Після закінчення операції, слідчо-оперативною та вибухотехнічною групою проводився ретельний огляд місця події, вилучалися речові докази, які фіксувалися на відео- та фотоапаратуру.
Ліпандін демонстративно показав, що буде, коли черкащани почнуть штурмувати райвідділи, як у Врадіївці

По завершенню заходу представники МВС України подякували керівництву УМВС і учасникам за належний рівень підготовки та проведення навчань.
Завдяки здійсненню таких заходів відбувається удосконалення знань та навичок керівництва УМВС України в Черкаській області по організації та управлінню підпорядкованими силами та засобами при ускладненні обстановки на території обслуговування, відпрацьовуються загальні та індивідуальні тактичні дії груп бойового шикування по припиненню групових порушень громадського порядку та недопущення масових заворушень. Тому проведення навчань є необхідною складовою удосконалення професійних навичок працівників міліції.
19.09.2013 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter