Розчарувавшись в 22-річному Костіку, Білоусов вирішив "покластися на досвід". У міськраді представили нового директора ЧЕЛУАШ

Розчарувавшись в 22-річному Костіку, Білоусов вирішив "покластися на досвід". У міськраді представили нового директора ЧЕЛУАШЯк інформують у Черкаському МВК, 40-річного Олександра Нікіпелова призначили директором комунального підприємства «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів».
Новий керівник має вищу освіту (Харківська державна академія міського господарства), він інженер-електромеханік.
Трудову діяльність розпочав в НВО «Ротор». А з 1992 року працював в комунальному підприємстві «Черкасиелектротранс». Починав з водія, потім був майстром депо, начальником дільниці, інженером з охорони праці. У 2011 році став головним інженером цього підприємства.
Секретар Черкаської міської ради Віктор Білоусов покладає великі надії на досвід Олександра Нікіпелова, зокрема у питанні поверненні техніки назад до «ЧЕЛУАШу». Для цього навіть створили спеціальну комісію за участю заступника міського голови Павла Карася і начальника управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Сергія Отрешка.
Нагадаємо, що до того, як покластися на «досвід 40-річного Нікіпєлова», Білоусов поклався на юнацьке завзяття 22-річного Костіка Моїсєєва, який кілька місяців очолював «ЧЕЛУАШ».
17.09.2013 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter