Суворий "дідусь" Білоусов звільнив "молодшого брата" Сисоєвої, 22-річного директора "ЧЕЛУАШ" Костю Моїсеєва

 Суворий "дідусь" Білоусов звільнив "молодшого брата" Сисоєвої, 22-річного директора "ЧЕЛУАШ" Костю Моїсеєва Наприкінці минулого тижня звільнили директора комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» 22-річного Костянтина Моїсєєва. Про це інформує прес-служба ПВД.

«Перший пішов. Звільнено директора КП ЧЕЛУАШ Костю Моісєєва. Ще два місяці тому Білоусов характеризував його як талановитого молодого керівника. У підсумку завалили літній ремонт доріг і зіпсували молодому хлопчині життя. А призначили б Костю бригадиром - виростили б майбутнього директора» - так прокоментував ситуація Сергій Одарич на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Нагадаємо, 22-річного Костянтина Моїсєєва призначили на посаду директора підприємства «ЧЕЛУАШ», яке відповідає за утримання черкаських доріг, з випробувальним терміном три місяці. Цей термін минув. Тож нині «нова влада» розірвала з ним контракт.

Як стало відомо, на його місце був призначений інший директор. Ним став Олександр Нікіпєлов. До цього призначення він працював головним інженером в тролейбусному парку. Олександр Нікіпєлов – це креатура директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрія Наумчука. Вони зійшлися в той період, коли Наумчук працював керівником КП «Черкасилектротрансу». Працівники тролейбусного парку говорять, що між нинішнім керівником тролейбусного парку депутатом-регіоналом Петром Кучером і головним інженером Олександром Нікіпєловим існував конфлікт.
16.09.2013 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter