Через гальмування платежів Держказначейством у Черкасах зупинено капремонт ліфтів

Через гальмування платежів Держказначейством у Черкасах зупинено капремонт ліфтів За повідомленням Черкаського МВК, з початку року в Черкасах капітально відремонтовано 74 ліфти на майже 1,75 млн. грн. З них вже профінансовано з міського бюджету близько 1,17 млн. гривень. Решта платіжних доручень на суму близько 573 тисяч гривень і досі перебуває у Держказначействі, яке тривалий час зволікає з проведенням платежів.

Директор департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук наголосив, що з огляду на таке гальмування платежів Державною казначейської службою створюється штучна заборгованість. Це відповідним чином впливає на темпи проведення капітальних ремонтів ліфтів у Черкасах.

Зокрема, на 13 вересня у місті зупинено 39 ліфтів, які досягли гранично допустимого терміну експлуатації, що становить 25 років. Для того, аби відновити їх роботу, кожен з них має пройти експертне обстеження, ремонтні роботи та технічний огляд.
З цих ліфтів – 22 відключені СРБП "Черкасиліфт" (роботи не виконуються у зв'язку із затримками у фінансуванні державного рівня).
17 ліфтів відключені ДП "Електромонтаж-424" (роботи не виконувались у зв'язку з відсутністю дозволу Держгірпромнагляду на продовження виконання роботи підвищеної небезпеки ДП "Електромонтаж -424").

Нагадаємо, що у міському бюджеті на 2013 рік передбачено більше 5,6 млн. грн. на капітальний ремонт ліфтів, у яких цього року закінчується гранично допустимий термін експлуатації. Таких у Черкасах – 247 ліфтів.
14.09.2013 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter