Тулуб перевірив хід реконструкції на Центральному стадіоні

Тулуб перевірив хід реконструкції на Центральному стадіоніЗа інформацією прес-служби Черкаської ОДА, Сергій Тулуб перевірив хід реконструкції стадіону в Черкасах. Оновлений стадіон (який побудували ще у 1957 році) буде повністю готовий вже до кінця цього року.
Будівництво бігових доріжок, багатофункціонального спортивного майданчика для гри в баскетбол, футбол, волейбол та великий теніс, два медичні пункти (один для відвідувачів, інший – для спортсменів), облаштування центрального входу та площі перед ним, асфальтування під’їздів до стадіону та тротуару по вулиці Смілянській – це все включено у проект реконструкції. Приблизна вартість цього проекту 3,2 мільйони гривень. Чимало у планах влади і на наступний рік: у 2014-ому році на стадіоні має з’явитися запасне поле і ще 2 багатофункціональні майданчики. Наразі добігають до кінця роботи з облаштування входу.
Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб, оглядаючи спортивний об’єкт, висловив переконання, що тут виростатимуть майбутні чемпіони.
– Насправді сьогодні ми побачили тільки частину від запланованого обсягу робіт з реконструкції Центрального стадіону в Черкасах, – сказав Сергій Борисович. – Я впевнений, що нам усе вдасться! Оновлений стадіон дасть можливість дітям повноцінно займатися улюбленим видом спорту та досягати успіхів. Я задоволений темпом ремонтних робіт і хочу сказати, що в недалекому майбутньому ми побачимо зовсім інший стадіон.
13.09.2013 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter