Прокуратура: Черкаська СЕС незаконно закрила місцевий ресторан

Прокуратура: Черкаська СЕС незаконно закрила місцевий ресторан Як інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси, Прокуратурою міста Черкаси усунуто порушення закону, про які повідомив підприємець із Черкас за телефоном „гарячої лінії”.
Зателефонувавши до прокуратури, підприємець розповів про незаконне призупинення роботи закладу громадського харчування працівниками Черкаського міського управління ГУ Держсанепідслужби у Черкаській області.
– Провівши перевірку, ми встановили, що головним державним санітарним лікарем міста Черкаси після обстеження одного з черкаських ресторанів видано припис, яким призупинено роботу закладу. Однак, такі заходи реагування допускаються лише за постановою адміністративного суду, ухваленою за результатами розгляду позову органу державного нагляду (контролю). У даному випадку представники органу контролю (міського управління ГУ Держсанепідслужби) до суду не зверталися, тож виданий ними розпорядчий документ підлягає скасуванню. Саме цього вимагало прокурорське подання, за результатами розгляду якого припис про призупинення роботи закладу скасовано, – розповів прокурор Черкас Олександр Маслюк.
13.09.2013 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter