На "Луначарці" немає гарячої води через заміну магістральної мережі

На "Луначарці" немає гарячої води через заміну магістральної мережіЗ початку цього тижня у мікрорайоні «Луначарський», що в Черкасах, припинена подача гарячого водопостачання. Це викликано заміною магістральної мережі від котельні по вул. Онопрієнка, 8. Як інформує прес-служба Черкаського МВК, роботи виконує КП «Черкаситеплокомуненерго» в рамках кредитної угоди з ЄБРР.
Начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська розповіла, що всього передбачено замінити 465 метрів теплової мережі у двотрубному прокладанні. Тобто близько одного кілометра труб діаметром від 219 мм до 325 мм.
З 19 вересня буде відновлено подачу гарячого водопостачання в будинках, які підключені до центрального теплового пункту по вул. Луначарського, 3 та вул. Онопрієнка, 8.
А от у будинках, які підключені до центрального теплового пункту по вул. Галана,7 , гаряча вода з’явиться до 10 жовтня 2013 року – з огляду на значний обсяг запланованих робіт.
Це, зокрема, будинки по вул. Луначарського,15, 15/1, 17/1, вул. Галана, 3,5,7 та 9, а також у ПТУ №13.
Алла Грохольська пояснила, що перерва у подачі гарячої води у літній період КП «Черкаситеплокомуненерго» у мікрорайоні «Луначарський» була викликана гідравлічними роботами внутрішньо-квартальних мереж, які здійснювало підприємство. А також ремонтними роботами на котельні по вул. Онопрієнка,8 та необхідністю повірки газових лічильників.
13.09.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter