Грунтові води підмивають фасад 5-ї черкаської поліклініки

Як інформують у Черкаському МВК, близько одного мільйона гривень потрібно для здійснення реконструкції аварійного фасаду будівлі та укріплення стін П’ятої Черкаської міської поліклініки. Проект рішення про виділення відповідних коштів буде розглянуто 12 вересня на сесії міської ради.

Директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник розповів, що будівля П’ятої Черкаської міської поліклініки – одна з наймолодших медичних установ в Черкасах. Вона була зведена на початку 80-років. Проте зараз її стан викликає серйозні занепокоєння через аварійність фасаду будівлі та порушення цілісності стін – внаслідок просідання фундаменту.

– На жаль, свого часу Південно-Західний район був досить невдало спланований. Оскільки там відсутня зливова каналізація, що спричиняє накопичення зливових вод. Наявність поруч із закладом такого зливового басейну нерідко призводить до його підтоплень, що відповідним чином позначається і на стані будівлі. Приміром, торік унаслідок рясних опадів було повністю затоплено підвал П’ятої Черкаської міської поліклініки, – зауважив Олег Михайлович.

За його словами, регулярні підтоплення призвели до просідання фундаменту будівлі П’ятої міської поліклініки і порушення цілісності стін, що особливо помітно на верхніх поверхах. Внаслідок цього почала обcипатись фасадна плитка.

Аби попередити травмування громадян було перекрито центральний вхід до закладу. Тож віднедавна відвідувачі потрапляють до поліклініки з протилежного боку.

Другим кроком стало прийняття рішення Черкаської міської ради, яким було виділено кошти на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкції фасаду та укріплення стін цієї будівлі. За результатами проведеного обстеження стало зрозуміло, що на здійснення належного обсягу робіт потрібно близько одного мільйону гривень.

– Виконавчий комітет вже прийняв рішення, яке стосувалось розподілу коштів на цей об’єкт. Я сподіваюсь, що сесія, яка збереться 12 вересня, прийме виважене і правильне рішення щодо виділення цих коштів. Ми ж намагатимемось до кінця цього року зробити все можливе, аби виконати заплановані ремонти та зберегти цілісність установи. А також максимально скоротити термін, впродовж якого створюються незручності для відвідувачів, – наголосив Олег Михайлович.
12.09.2013 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter