21 вересня Оля Сисоєва проведе в Черкасах парад фізкультурників

До Дня фізичної культури і спорту черкаські спортсмени відвідають Олімпійський урок – і самі дадуть майстер-класи на яскравому спортивному святі – «Ярмарку спорту». Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
- Із нагоди Дня фізичної культури і спорту, що відзначається 14 вересня, ми привітаємо і нагородимо почесними грамотами відомих черкаських спортсменів. Від імені Департаменту освіти та гуманітарної політики цьогоріч буде нагороджено до 15 черкаських корифеїв спорту, - зазначила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва. – Також, до цього свята управління у справах сім’ї, молоді та спорту направляє на загальнонаціональну акцію - Всеукраїнський Олімпійський урок у Києві – директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та видатних черкаських спортсменів. Всеукраїнський Олімпійський урок - це щорічне свято спорту, під час якого можна більше дізнатися про історію олімпійського руху, його ідеї та принципи, познайомитися та поспілкуватися з олімпійськими чемпіонами та призерами, видатними спортсменами та тренерами.
Крім того, до Дня фізичної культури і спорту ми приурочуємо яскраве міське свято – «Ярмарок спорту», що проводитиметься другий рік поспіль і має стати традиційним для Черкас. Це масштабна акція, спрямована на популяризацію спорту і залучення дітей та молоді до тих видів спорту, яким навчають у черкаських ДЮСШ. «Ярмарок спорту» розпочнеться 21 вересня, об 11.00, на Соборній площі міста, яку буде поділено на секції за різними видами спорту. Демонстрація майстер-класів та показових виступів відбудеться загалом із близько 40 видів спорту, до участі запрошено відомих спортсменів та олімпійських чемпіонів.
12.09.2013 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter