У Черкаській міській раді пояснили, навіщо під "красуню, регіоналку й спортсменку" Сисоєву створили ціле управління

У Черкаській міській раді пояснили, навіщо під "красуню, регіоналку й спортсменку" Сисоєву створили ціле управління У Черкаській міській раді надали офіційне пояснення утворенню управління, яке очолила молода зірка Партії регіонів Ольга Сисоєва.
У Черкасах утворили управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Новий підрозділ функціонує у межах департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, інформує прес-служба міськради Черкас.
– Рішення про утворення управління прийнято депутатами на останній сесії міської ради, – розповідає начальник управління Ольга Сисоєва, – Це логічне рішення. Адже віднедавна в Україні створено Міністерство молоді та спорту. Його керівництво звернулося листом до Президента із проханням утворити подібні управління на місцях.
До складу управління входять два відділи – сім’ї та молоді і фізичної культури та спорту. Підрозділ координує діяльність Служби у справах дітей, Багатопрофільного молодіжного центру, Центру соціальних служб сім'ї та молоді, Палацу молоді, восьми дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Центрального стадіону, Палацу спорту "Будівельник" та фізкультурно-оздоровчого комплексу.
Основними завданнями управління є забезпечення реалізації на території Черкас державної та міської політики з питань сім’ї, молоді та спорту. Спеціалісти здійснюють виконання програм і заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту сім’ї, дітей та молоді, розвитку фізичної культури та спорту, рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Окрему увагу приділяють координації діяльності закладів у сферах сім’ї, молоді та спорту, що підпорядковані департаменту освіти та гуманітарної політики, сприяють їх матеріально-технічному та фінансовому забезпеченню.
Також, за словами начальника управління Ольги Сисоєвої, спеціалісти сприятимуть діяльності дитячих, молодіжних, спортивних та інших громадських організацій, залучатимуть їх до розв’язання проблем сімей, дітей та молоді.
– Належну увагу ми приділятимемо організації і проведенню фізкультурно-спортивних заходів серед різних верств населення, залучатимемо їх до занять фізичною культурою та спортом, у різних акціях, заходах та волонтерській роботі, – наголошує Ольга Валеріївна, – Ми поновимо роботу молодіжної ради, створеної міськвиконкомом, створимо ресурсну базу робочих місць для молоді, виборюватимемо молодіжні гранти.
11.09.2013 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:02 12.09.2013 Shine:
Міністерство молоді та спорту України — утворене 28 лютого 2013 року
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1
%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%96_%D1%82%D0%B0_%D1%81%D
0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%83_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8