Яндекс: черкаські користувачі мобільним інтернетом переважно користуються смартфонами та планшетами

Яндекс: черкаські користувачі мобільним інтернетом переважно користуються смартфонами та планшетами Яндекс дослідив, як користуються мобільним інтернетом в Україні та Черкаській області
За даними Яндекс.Метрики (http://metrika.yandex.ua), влітку 2013 року 19% користувачів з України переглядали сайти з мобільних пристроїв — смартфонів, телефонів і планшетів.
Близько 2% користувачів мобільним інтернетом живуть у Черкаській області. Трохи більше половини з них використовують смартфони на базі Android, ще 27% — iPhone та iPad. Власників пристроїв на Windows Phone серед черкащан поки мало — не більше 3%.
Лише 14% користувачів із Черкас та області заходять в інтернет зі старих телефонів на Symbian і Java, інші використовують сучасні смартфони та планшети. Це набагато менше, ніж у середньому по Україні. Приміром, у Київській області користувачів мобільним інтернетом зі старих телефонів майже 30%.
Співвідношення між кількістю пристроїв на старих і нових версіях операційної системи значно відрізняється ― залежно від типу платформи. Так, лише трохи більше чверті українців, які мають пристрої на базі Android, використовують найновіший реліз Jelly Bean (Android 4.1-4.3). Схожа картина і з Windows Phone — нова "вісімка" стоїть лише у 23% власників пристроїв на цій платформі. Користувачі iOS оновлюють операційні системи набагато частіше: у 69% встановлено найсвіжішу з публічно доступних версій ОС від Apple — iOS 6.
06.09.2013 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter