15 вересня в Черкасах на розі Толстого- Горького відкриють ярмарок

15 вересня в Черкасах на розі Толстого- Горького відкриють ярмарок З 15 вересня у Черкасах на розі Толстого-Горького почне працювати сезонний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції від виробників. Ярмарок діятиме щоденно до кінця цього року.
Як інформують у Черкаському МВК, директор КП «Черкаські ринки» Денис Жмаєв розповів, що в Черкасах зараз діють кілька подібних спеціалізованих ярмарків, які успішно зарекомендували себе. А саме: на розі вулиць Луначарського-Онопрієнка, по вул. 30-років Перемоги,7, по вул. Руставі. А також – щоп’ятниці на площі 700-річчя та щосуботи – між вул. Гагаріна та вул. Г.Дніпра (позаду ТЦ «Гранд-Маркет», що у мікрорайоні "Митниця").
– На таких ярмарках завжди можна придбати свіжі та якісні сільгосптовари від виробників. А також, що не менш важливо, значно дешевше ніж супермаркетах, оскільки немає торгівельної націнки. Та й вартість торгового місця – відносно невисока – близько 10 гривень в день. Тому на подібних ярмарках завжди людно, – зауважив Денис Вікторович.
04.09.2013 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter