Помолитися до Умані приїхали мільярдери - український Рабинович та казахський Машкевич

Помолитися до Умані приїхали мільярдери - український Рабинович та казахський МашкевичСьогодні в Умані Черкаської області, щоб помолитись на могилі хасидського духовного наставника Рабі Нахмана, приїхали мільярдер Олександр Машкевич із Казахстану та Вадим Рабинович. Про це повідомляє кореспондент УНН.
Президент Всеукраїнського єврейського конгресу (ВЄК) Вадим Рабинович та екс-глава Евразійського єврейського конгресу Олександр Машкевич приїхали на вулицю Пушкіна в район паломництва хасидів близько 10.00.
Вони прибули 4 автомобілями у супроводі своєї охорони. На могилу праведника делегація рушила у супроводі охорони.
Нагадаємо, святкувати новий рік паломники будуть два дні, потім наступає шабат і вже після нього паломники почнуть збиратися додому.
За офіційними даними цього року, станом на сьогоднішній ранок, до Умані приїхало більше 25 тис. паломників із 15країн світу. Самі ж хасиди кажуть, що їх у місті значно більше.
В місто приїхали віруючі із 15 країн світу:Швейцарії, Великобританії, Німеччини, Франції, США, Італії, Іспанії, ПАР, Канади, Індії, Чехії, Бельгії, Росії, Киргизстану та Ізраїлю. Серед них більше двох тисяч дітей, та майже 20 жінок.
Під час паломництва охорону громадського порядку в Умані забезпечуватимуть понад 400 міліціонерів та 12 ізраїльських поліцейських.
Нагадаємо, Рош-Га-Шан – іудейський Новий рік, який святкують два дні поспіль у новий місяць осіннього місяця тишрей (тишри) за єврейським календарем. З цього дня починається відлік днів нового єврейського року.
на фото Олександр Машкевич
04.09.2013 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter