Тулуб вважає, що хасидам ніколи ще не було так комфортно в Умані, як зараз

Тулуб вважає, що хасидам ніколи ще не було так комфортно в Умані, як зараз «Цьогорічна організація прийому хасидів відбувається на якісно новому рівні», - заявив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб на нараді за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, Уманської міської ради та підприємств, установ, організацій міста, представників Міжнародного благодійного фонду імені рабі Нахмана.
Нині на Черкащину вже прибуло понад 19 тисяч паломників із різних країн світу, переважна кількість – з Ізраїлю. Міський голова Умані Юрій Бодров зазначив, що місто живе нормальним життям. Для забезпечення громадського порядку в місті працюють 428 правоохоронців.
З 1 по 11 вересня на території міста створено декілька наметових містечок, діють тимчасові пункти медичного обслуговування, діють цілодобові аптеки, посилено санітарний контроль, затверджено графіки вивезення сміття.
Представник Міжнародного Благодійного Фонду ім. Ребе Нахмана Шимон Бускіла від імені паломників подякував обласній владі за допомогу приїжджим хасидам.
04.09.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter