В Умані черкаські силовики зустрілися з хасидськими лідерами в синагозі

Керівники силових структур і влади Черкащини обговорили та вирішили проблемні питання організації паломництва в м.Умань у форматі відкритого діалогу з керівниками хасидської спільноти.
В Умані черкаські силовики зустрілися з хасидськими лідерами в синагозі

Як інформують у Черкаській ОДА, 2 вересня відбулася зустріч керівників правоохоронних органів та обласної влади і міста Умань із керівниками громад хасидів, які приїхали до Умані з нагоди відзначення нового 5774 року за іудейським календарем. Вперше подібна зустріч відбувалася безпосередньо в приміщенні синагоги саме в форматі відкритого діалогу між представниками влади та лідерами громад хасидів, які представляли паломників із різних країн світу. Питання та пропозиції з боку керівників хасидських громад слухали керівник УМВС України в Черкаській області Володимир Ліпандін, заступник голови УСБУ в Черкаській області Віктор Коваленко, заступник голови Черкаської облдержадміністрації Едуард Івакін, мер м.Умань Юрій Бодров, перший заступник мера м.Умань Петро Паєвський та інші керівники. Позицію паломників представляли їх лідери. Серед яких зокрема, були і лідер молодіжного хасидського руху, віце-президент і адміністратор Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана Шимон Буксила, та рабин однієї з найбільших хасидських спільнот, автор багатьох творів із хасидизму, Раббі Шалом Арум.
Як відзначив віце-президент і адміністратор Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана Шимон Буксила, ця зустріч була дуже важливою для встановлення партнерських стосунків із владою та силовими структурами. Рабинів які представляли багатотисячні громади паломників із різних країн світу, приємно вразила відкритість влади та бажання спільного діалогу та швидкість вирішення всіх гострих питань, які накопичилися у прочан.
Ознакою особливої поваги до керівників хасидських спільнот було визнано і саме місце проведення зустрічі. На відміну від попередніх офіційних нарад, ця зустріч відбувалася в приміщенні синагоги, за круглим столом. Відповідно, питання обговорювалися відверто та гостро. Але, враховуючи присутність найвищих керівників обласних структур, з усіх проблемних моментів відразу напрацьовувалися та приймалися рішення.
- Це вперше керівники такого рівня самі завітали до нас. Рабини це відзначили. І це була важлива зустріч партнерів, під час якої відразу вирішувалися всі ті проблемні питання та складнощі, які тривали роками, і про це навіть нікому було розповісти. Будемо працювати надалі, а зустрічі в новому форматі варто проводити регулярно, - зазначає Шимон Буксила.
03.09.2013 21:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter