Ветеран Нестренко подякував Тулубу за безкоштовні ліки, гарячу воду, повноцінне харчування та мирне небо

Ветеран Нестренко подякував Тулубу за безкоштовні ліки, гарячу воду, повноцінне харчування та мирне небо Черкаські ветерани продовжують невтомно дякувати голові Черкаської ОДА Тулубу за турботу. Так, за повідомленням прес-служби Черкаської ОДА, інвалід війни 2-ої групи, кавалер 3 радянських та 2 сірійських орденів та більше 24-х медалей, колишній командир дивізії, гвардії полковник Микола Нестеренко, який проходив курс лікування в обласному госпіталі для ветеранів війни, за професіоналізмом і людяністю лікувального персоналу, за безкоштовні ліки, повноцінним харчуванням, тепло та гарячою водою побачив руку Героя України Тулуба. Про це йдеться в його листі на адресу Черкаської ОДА.
Днями на адресу обласної державної адміністрації надійшов лист від голови комітету по роботі з ветеранами Великої Вітчизняної війни обласної ради ветеранів, гвардії полковника Миколи Нестеренка. Зі словами вдячності він звернувся до голови обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба, щоб подякувати за сприяння в допомозі ветеранам, за турботу, яку приділяє обласна влада, не забуваючи про подвиг воїнів-визволителів перед українським народом.
У рядках листа жваво й емоційно чоловік написав про умови перебування в оздоровчому закладі на Черкащині – госпіталі для ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, локальних війн, для ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. За його словами, він неначе побував у Божому раю: «Навколо – дерева, зелень, клумби з квітами, лави для відпочинку, чути спів птахів. Все ніби наповнює ветеранів енергією життя, хочеться жити, бути корисним суспільству».
Микола Васильович потрапив до закладу в липні з важким сердечно-судинним захворюванням, майже не міг рухатись. Тож якісне лікування, увага та підтримка лікарів були необхідними. Приємно, що в госпіталі працюють саме такі фахівці, яким не байдужий стан здоров’я цих сивочолих людей. «У палатах лежать хворі ветерани зі своїми болями, характерами, – пише чоловік. – А лікарям та медсестрам ніби невідома сила підказувала, що слід зробити, аби стан душі хворого співав та радів…».
У листі Микола Нестеренко висловлював подяку й лікарям та медперсоналу, зокрема, головному лікарю госпіталю Сергію Задорожному, заслуженому лікарю України, завідувачу кардіологічним відділенням Анатолію Гавриленку та іншим за їх професійний підхід та допомогу.
«…Сьогодні виписуюсь із госпіталю. Сам, без сторонньої допомоги, з набраним запасом життєвої енергії їду додому, – линуть рядками слова ветерана. – Це – заслуга спеціалістів закладу. Тож від себе, та від ветеранів Великої Вітчизняної війни, від усіх, хто проходить реабілітаційне лікування в госпіталі – велика вдячність! За професіоналізм, людяність, доброту, – пише пан Нестеренко. – Лікувальний заклад забезпечено безкоштовними ліками, повноцінним харчуванням, теплом, гарячою водою. І все це – завдяки голові обласної державної адміністрації, Герою України Сергію Тулубу, який постійно тримає на контролі питання підтримки та допомоги ветеранам війни. За це йому – щира подяка!».
02.09.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter