Deriban must go on: На ремонті Черкаського драмтеатру 7-місячна фірма освоїть 15,95 млн. грн.

Deriban must go on: На ремонті Черкаського драмтеатру 7-місячна фірма освоїть 15,95 млн. грн.Як інформують Наші Гроші, Головне Управління капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 21 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «ПМ-Арсенал» на реконструкцію Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Вартість угоди склала 15,95 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Техзавданням передбачені нове оздоблення фасаду, заміна вітражів, комунікацій, покрівлі, вікон і дверей, утеплення горища, обладнання сцени. Роботи мають завершити до кінця поточного року.
Фірму «ПМ-Арсенал» у січні цього року заснували Алла Половко та директор компанії Владислав Мамчур. Статутний фонд складає 2 000 грн. Поки що жодного іншого тендеру вона не вигравала.
Єдиним допущеним до участі конкурентом фірми на цьому тендері було ПП «Сфера Пласт», яку заснував у 2007 р. зі статутним фондом в 100 грн. Юрій Ситнік. За даними «ВДЗ», компанія почала вигравати тендери наприкінці 2011 р., за цей час вона отримала замовлень на 66,83 млн грн. – усі від Черкаського ГУКБ.
Окрім цих двох фірм участь у тендері намагався також взяти Черкаський філіал «НДІпроектреконструкція», однак пропозицію відхилили через неповний пакет документів.
Нагадаємо, що 12 серпня Головне Управління капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Сфера-Пласт» на роботи в парку та музеї с. Будище Звенигородського району на 17,12 млн грн.
До кінця року в селі повинні реконструювати парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва ХІХ ст., прилеглу територію до маєтку П.В. Енгельгардта, а також оновити експозицію музею Т.Г. Шевченка.
Згідно з техзавданням на вказаній території мають висадити 103 нових дерева, 3 733 кущі, розбити квітники на 365 м2 й газони на 2 671 м2, територію вимостити гранітною плиткою і гранітною бруківкою, клінкерною цеглою та асфальтобетоном, облаштувати сходи, огорожі, освітлення, поставити вхідні ворота. У музеї Шевченка мають зробити реконструкцію садиби.
Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері було ТОВ «ПМ-Арсенал», засноване у січні цього року.
29.08.2013 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter