Черкаська прокуратура вихваляється, що "в інтересах громади" домоглася заборони будівництва розважального закладу на Різдвяній, 3

Черкаська прокуратура вихваляється, що "в інтересах громади" домоглася заборони будівництва розважального закладу на Різдвяній, 3Прокуратура міста Черкаси заявляє, що домоглася повернення територіальній громаді ділянки площею 585 квадратних метрів на вулиці Різдвяній, 3.
Зважаючи на невдоволення жителів довколишніх будинків тим, що на цій території збираються будувати розважальний заклад, прокуратура Черкас із залученням контролюючих органів провела перевірку додержання вимог земельного законодавства під час виділення та використання землі.
Виявивши порушення, прокурор міста в інтересах держави через суд вимагав від Черкаської міської ради визнати незаконним і скасувати її рішення щодо безоплатної передачі громадянину земельної ділянки та визнати недійсним Державний акт на право власності на землю.
– Апеляційним судом Черкаської області позов задоволено, і тим самим підтверджено факт незаконної передачі земельної ділянки у приватну власність. Землю, нормативна грошова оцінка якої становить понад 160 тисяч гривень, повернуто територіальній громаді міста, – повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк.
28.08.2013 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter