З 2 квітня в Черкасах сміття в приватному секторі вивозитимуть по новій схемі

З 2 квітня в Черкасах сміття в приватному секторі вивозитимуть по новій схемі З 2 квітня черкаські комунальники вивозитимуть сміття від приватного сектора з нових контейнерів. Як інформують у Черкаському МВк, зараз завершується процес передачі сучасних баків мешканцям домоволодінь. Уже роздано понад 8,5 тис. контейнерів. До квітня комунальники планують «закрити» ділянки в мікрорайоні «Хімселище» та районі «Д».
— Щоб вручити контейнери і укласти договори на вивезення сміття, наші бригади обходили деякі мікрорайони по кілька разів. Траплялися випадки, коли нікого не було вдома, а подекуди черкасці навідріз відмовлялися брати баки. Ми фіксували і передавали інформацію муніципальній інспекції, яка відвідуватиме «відмовників» і складатиме протоколи про порушення. Надалі на них чекає штраф до 340 грн., — розповів директор КП «Черкаська служба чистоти» Олександр Варденський.
Про конкретний час і дні, коли вивозитимуть сміття, працівники комунального підприємства додатково повідомляють черкасців через оголошення, які розповсюджують через поштові скриньки.
22.03.2012 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter