Валентина Мироненко вимагає стягнути з Одарича 400 тис. грн. за "6 років знівеченого життя". Інші потерпілі хочуть ще 263 тис. грн.

Валентина Мироненко вимагає стягнути з Одарича 400 тис. грн. за "6 років знівеченого життя". Інші потерпілі хочуть ще 263 тис. грн. Сьогодні у Шевченківському районному суді троє потерпілих у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича подали цивільні позови до суду, в яких вимагають разом 663 тис. гривень моральної компенсації. Про це повідомив журналістам екс-мер Черкас Сергій Одарич, передає кореспондент УНН.
За словами С.Одарича, під час підготовчого судового засідання троє потерпілих подали цивільні позови, де вимагають 400 тис. грн, 200 тис. грн і 63 тис. грн.
"Смішно. Моральна шкода про те, що я своїми діями вгробив здоров'я... Мені важко це коментувати. Я думаю, буде цікаво в судовому процесі почути аргументи потерпілих, як вони рахували цю шкоду і як вони рахували свої захворювання. З того, що я дивився, то мова не йде про якісь серцево-судинні, нервові захворювання, там специфічні жіночі захворювання. Яким чином міський голова на це може впливати, я не знаю. Почуємо в суді", - зазначив він.
У свою чергу одна з потерпілих, начальник управління економіки міськвиконкому Черкас Валентина Мироненко, вимагає з С.Одарича моральної компенсації у цивільному позові 400 тис. грн.
"6 років знівеченого мого життя, 6 років страждань моєї онкохворої мами і 6 років невлаштованості моральної і матеріальної мого неповнолітнього сина, який не здатний заробляти собі на життя", - сказала вона.
Потерпіла вважає, що колишній голова Черкас звільнив її з роботи через особисту неприязнь.
"Це пов'язано з тим, що я працюю дуже давно і знаю наслідки правопорушень. Я не могла йти на правопорушення, про що заявляла міському голові. Міському голові потрібно було поставити на цю посаду людину, яка б виконувала всі його вказівки, всі його забаганки без посилань на норми закону, і без діалогів. Тому йому необхідно було звільнити мене для того, щоб забезпечити це місце для іншої людини", - резюмувала В.Мироненко.
28.08.2013 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter