Черкаські Міндоходи спростовують зв`язок між рядочком конопель та податківцем із Лисянки

Черкаські Міндоходи спростовують зв`язок між рядочком конопель та податківцем із Лисянки Головне управління Міндоходів у Черкаській області зробило офіційну заяву з приводу публікації двох черкаських видань «У податківця на городі росли коноплі»(«Вечірні Черкаси» и «Прес-центр»). Зокрема, в публікаціях зазначалося: «12 наркотичних рослин зростали на присадибній ділянці мешканки села на Лисянщині. Як з’ясували працівники міліції, що завітали до неї в гості, 28-річна власниця домоволодіння із рядочком конопель працює спеціалістом у Лисянському відділенні Звенигородської державної податкової інспекції».
Головне управління Міндоходів у Черкаській області категорично заявляє про непричетність працівників Міндоходів Черкаської області і зокрема, працівників Лисянського відділення Звенигородської ОДПІ ГУ Міндоходів в області до незаконної діяльності, про яку йде мова в публікації.
ГУ Міндоходів в області вимагає спростувати поширену неправдиву інформацію, яка порочить репутацію працівників Міндоходів.
28.08.2013 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter