Вілкул: Уряд створює нові виробничі ланцюжки між підприємствами

Вілкул: Уряд створює нові виробничі ланцюжки між підприємствамиЯк повідомляє прес-служба віце-прем`єр міністра, Уряд реалізує заходи з активізації економіки за рахунок підтримки імпортозаміщення. Тобто, підтримка виробництва тієї продукції, яка наразі завозиться в Україну. Одним із шляхів цього є створення нових виробничих ланцюжків. Прикладом цього є завод у Чернівцях по виробництву опалювальних систем, які виробляються з металу, який робиться на Запоріжсталі.
- Українська продукція відповідає європейським стандартам та дешевша за закордонну, - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на базі Чернівецького заводу «РОЗМА» під час робочої наради щодо імпортозаміщення.
Виробництво сталевих радіаторів для ЖКГ орієнтовано на внутрішній ринок. Радіатори від вітчизняного виробника – дешевші на 5-10% за європейські аналоги. Перша партія продукції - 10 тисяч радіаторів до кінця місяця надійде в Запоріжжя та Рівне. Потужність підприємства - 130 тисяч сталевих радіаторів на рік. Підприємство на 90% використовує українську сировину (зокрема, використовує сталь заводу «Запоріжсталь»), і лише 10% імпортних матеріалів (дрібні деталі: верхні та бокові панелі, Т-подібний фітинг, кронштейни).
«Важливою складовою в розвитку внутрішнього ринку споживання металу в Україні є підвищення рівня переробки для того, щоб український метал використовувався на вітчизняних машинобудівних підприємствах, щоб створювались деталі, які наразі завозяться із-за кордону. Таким чином українська продукція матиме більшу додану вартість і забезпечуватиме потрібність вітчизняного товаровиробника в цих деталях», - сказав Олександр Вілкул.
Підприємство також виготовляє труби та інші вироби з полімеру. 80% цієї продукції йде на експорт у країни Європи, СНД та Близького Сходу.
27.08.2013 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter