У парку 50-річчя триває V міський фестиваль дерев’яних скульптур «Древляндія»

У парку 50-річчя триває V міський фестиваль дерев’яних скульптур «Древляндія»24 серпня у парку 50-річчя розпочався V міський фестиваль дерев’яних скульптур «Древляндія». Більше тижня черкащани матимуть чудову можливість пройти нелегким «Шляхом Тараса». Власне таку тематику для цьогорічного фестивалю передбачили його організатори – Черкаська міська рада та КП «Дирекція парків».

Над створенням дерев’яних шедеврів вже активно працюють семеро скульпторів, наших співвітчизників: Турецький Роман Олександрович, Бур’ян Дмитро Олексійович, Олійник Юрій Миколайович, Толстоп’ятов Володимир Юрійович, Панасюк Антон Петрович, Штейн Євген Вікторович, і Турецький Олександр Олександрович. Усі таємниці своїх скульптур митці поки не розголошують, однак запевняють, що обов’язково вразять черкащан.

За словами директора КП «Дирекція парків», «Древляндія» вже встигла полюбитися черкащанам. Про це свідчить кількість містян, яка активно збільшується у період проведення фестивалю в парку 50-річчя:

— Це дуже важливо, коли у місті відбуваються фестивалі кожного року, адже таким чином вони стають доброю традицією, яка об’єднує черкащан. Тему фестивалю обрано не випадково: у дерев’яних скульптурах ми закарбовуємо вічну пам’ять Кобзаря.

Із 24 серпня до 1 вересня скульптури будуть у парку 50-річчя.

Дирекція парків
27.08.2013 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter