Черкаських міліціонерів. які врятували на пожежі 7-річного хлопчика, преміювали

20 серпня в приміщенні клубу Управління МВС України в Черкаській області в урочистій обстановці за участю керівного складу УМВС було оголошено наказ про заохочення співробітників батальйону патрульної служби, які врятували 7-річного хлопчика з палаючої квартири.
Як ми вже повідомляли, під час патрулювання співробітники батальйону патрульної служби побачили густий дим, який разом із полум’ям виривався з вікна четвертого поверху багатоповерхової будівлі, а з вікна балкону дитина благала про допомогу. Працівники міліції швидко піднялись по східцях до дверей квартири звідки почули дитячий плач. Зайти до квартири не дозволяли закриті зсередини броньовані двері. Вибивши двері міліціонери спробували зайти в середину та перші спроби виявилися не вдалими - вогонь та дим не дозволили міліціонерам дістатися дитини. Лише з четвертої спроби, накинувши на себе ковдру та облившись водою Юрій Кот пройшов на балкон, забрав хлопчика і швидко вибіг з палаючого приміщення та виніс дитину на двір, де йому було надано першу медичну допомогу.
Черкаських міліціонерів. які врятували на пожежі 7-річного хлопчика, преміювали

Начальник УМВС України в Черкаській області полковник міліції Володимир Ліпандін висловив слова подяки за проявлену мужність прапорщику Юрію Коту, капітану міліції Олександру Зінченку та молодшому сержанту міліції Артему Лесковцю, особисто вручив їм квіти та грошову винагороду.
СЗГ УМВС в Черкаській області
21.08.2013 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter