У День Незалежності черкащан знову нагодують борщем

У День Незалежності черкащан знову нагодують борщем24 серпня у Долині троянд у День Незалежності України черкащани ласуватимуть борщем. Готуватимуть смакоту для містян представники КП «Дирекція парків», ТРЦ «Любава», ГО «Молода громада», команда освітян і банкірів. Фестиваль «Сила борщу» відбуватиметься у рамках «Черкаської смакоти».

Кулінарний старт – о 13.00. Власне у цей час черкащани можуть поспостерігати за процесом підготовки до приготування борщу, дізнатися які інгредієнти у страву додають представники кожної з команд.

Такий смачний захід, за переконаннями директора КП «Дирекція парків» Олександра Радуцького, має стати традицією для містян:

— Ми – черкащани! Ми справжні українці. Це наш прямий обов’язок шанувати споконвічні традиції, і борщ із салом,часником і пампушками – це святе. А День Незалежності – символічна дата для проведення цього фестивалю. Маю надію, що «Сила борщу» стане приємним, корисним і очікуваниим святом для черкащан кожного року.

О 15.00 розпочнеться офіційне святкування Дня Незалежності, а також знайомство із командами-кухарями. Протягом години до 16.00 черкащан розважатиме герой улюбленої кінострічки, ім’я якого організатори тримають у секреті, а також арт-шоу «Джайра» даватимуть майстер-клас із ходьби на ходулях.

Уже з 16.00 усі охочі зможуть посмакувати запашним борщем кожної з команд за мінімальний двогривневий вклад. За найбільшою кількістю коштів о 17.00 на центральній сцені парку буде оголошено команду-переможця. А всі зібрані гроші будуть передані на благодійність.

— Цього року ми ще більше попіклувалися про комфортний обід черкащан – у центрі Долини троянд стоятимуть столи. Також урізноманітнили культурну програму, під час якої містяни наганятимуть на свої шлунки апетит. Буде смачно, весело та по-борщовому! – зазначає співорганізатор фестивалю Марина Богомазова.
Фестиваль «Сила борщу» відбудеться 24 серпня у День Незалежності України на центральній галявині у Долині троянд. Початок 0 13.00.
19.08.2013 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter