Черкаська довгожителька отримала подарунки від депутата

Олександра Царалунга, найстарша жителька Черкас, минулої п’ятниці відсвяткувала свій 105-й день народження. На свято до бабусі зійшлися рідні, завітали з подарунками і гості – представники територіального центру, голова мікрорайону «Калиновий» Сергій Хомутов та депутат Черкаської міської ради, голова громадської організації «Рідне місто Черкаси» Сергій Отрешко.
Олександра Олександрівна, яку знайомі називають просто баба Саша, багато років трудилася на цукровому заводі в Черкасах. Після війни працювала в колгоспі на Житомирщині, а потім знову повернулася на черкаський цукрозавод. На своєму віку бабусі довелося пережити чимало – з 12 років вона вже ткала на верстаті, а в 33-му ледь не померла від голоду. Та все ж діждала двох онуків, чотирьох правнуків і трьох праправнуків.
– Робити все люблю. І косою косила, і ціпом молотила, і кіньми орала, – згадує баба Саша. – І жіночу роботу робила, і чоловічу.
На цукрозаводі Олександра Царалунга колола 10-кілограмові головки цукру. Коли її призначили бригадиром, довелося вчити азбуку і математику. Бо в дитинстві у школу не ходила.
Дочка Олександри Царалунги Лідія Митрофанівна розповідає: у свої 105 мама все ще хоче братися до роботи.
– Звісно, вже їй важкувато, але ж сама ходить. Пам’ятає, як звати всіх сусідів і їхніх дітей, – усміхається пані Лідія. – Дуже любить слухати по радіо українські пісні, передачу «Жди меня» дивиться.
Та особливо баба Саша любить бавитися з малими праправнуками. І вони завжди до неї горнуться.
– Місто повинне пишатися такими людьми, як Олександра Олександрівна, – переконаний депутат Сергій Отрешко. – Багато років вона важко працювала на заводі, виконуючи нелегку і зовсім не жіночу роботу. І дуже приємно бачити, що нині біля неї родина, що її поважають і люблять. Тому хочеться побажати їй при міцному здоров’ї зустріти ще не одну весну.
Черкаська довгожителька отримала подарунки від депутата

Черкаська довгожителька отримала подарунки від депутата
На День народження бабуся Саша отримала від депутата квіти і теплу ковдру
21.03.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter