Вчися, Булатецький, як з електоратом працювати! Перед 1 вересня "Азот" відремонтував 10 шкіл на 194 ОВО

Вчися, Булатецький, як з електоратом працювати! Перед 1 вересня "Азот" відремонтував 10 шкіл на 194 ОВО Вчися, Булатецький, як треба з електоратом працювати. Це спадає на думку після прочитання останнього посту почесного президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської на «Фейсбуці». Розмах, з яким Валентина Борисівна допомагає школам, розташованим на території 194 округу, вражає.
«Половину свого життя діти віком від 6 до 15 років проводять у школі, - пише Жуковська. - Не даремно говорять, що школа – це друга родина. Саме тут закладаються основи громадянського суспільства. Всі ми розуміємо, що батьки, обираючи школу для навчання, керуються не тільки її близькістю до дому чи роботи, але і оснащеністю та рівнем знань, які дають дітям вчителі.
У квітні цього року, ПАТ АЗОТ уклав Шефську угоду з 10 черкаськими школами. За кожними із цих шкіл ми закріпили кураторів з поміж працівників АЗОТу, які проживають поблизу школи або чиї діти вчаться чи вчилися у ній.
Першими кроками наших кураторів були зустріч з батьківськими комітетами та педагогічними колективами, спільний обхід території, визначення пріоритетів для співпраці. На багатьох із цих зустрічей була я. Скажу Вам не завжди вони були простими. Звісно, допомогу АЗОТу вітали усі батьки, а от пріоритети спільної роботи визначалися непросто. Батьків учнів навчальних класів насамперед цікавили дитячі майданчики та ремонт приміщень у їх класах. Батьки старшокласників віддавали перевагу встановленню комп’ютерних класів та проекційного обладнання. Керівництво школи намагалося вирішити глобальні проблеми – ремонт спортивних залів, даху, туалетів, заміни каналізації.
В результаті було обрано найбільш необхідне, на думку батьків, педагогів та кураторів. І от зараз ми підводимо попередні підсумки.
Середня школа №5 до нового навчального року отримує: капітально відремонтовані туалети на 2 поверсі, відновлений спортивний майданчик із баскетбольними щитами, впорядковану територію школи.
У школі № 18 відновлено фасад корпусу школу, відремонтовано покриття спортивного майданчику, встановлено дитячий майданчик біля школи молодших класів, впорядкування території школи, частковий ремонт класних приміщень.
Школа №20 – відремонтовано фойе, 2 дитячі туалети, постелено новий лінолеум у класні приміщення, впорядковано спортивне обладнання та обладнання для музичних занять, закуплено періодику для бібліотеки, впорядкована територія школи.
У школі №13 відремонтовано спортивний зал та роздягальні спортивного залу, впорядкована та озеленена територія школи, встановлена охоронна сигналізація.
У школі №12 проведено один із найбільших обсягів робіт: відремонтовано частину теплотраси на території школи, обладнання теплового пункту, відремонтовано малий спортивний зал, придбано нові меблі на кафедру виховної роботи.
Школа №10 зробила акцент на ремонті електропроводки та ремонті сантехнічних приміщень (ремонт туалетів, душових та роздягалень у спортзалі, частковий ремонт каналізації).
В школі №2 капітально відремонтували фасадну частину школи та територію навпроти входу до школи, впорядкована територія школи.
У 21 школі було проведено давно очікуваний ремонт актової зали, сантехнічного вузла, замінено 9 дверей у шкільних приміщеннях, перевірено та проведено необхідний ремонт у електропроводці школи, впорядковано територію.
22 школа – відремонтовано вхідна частина, проведено капітальний ремонт сходів та перил, замінено вхідні двері, впорядкована територія.
Всі ці роботи проводилися спільно кураторами з АЗОТу, батьками та учителями. У деяких школах я особисто намагалася слідкувати за роботою. Особливо там, де було найбільше проблем. Наприклад у 12 школі. Ми довго намагалися донести до міської влади, що ремонт теплотраси школи – це першочергове інфраструктурне завдання. Але після того, як зрозуміли, що необхідних робіт проведено не буде, переключили свою увагу і на цю проблему. В іншому випадку школа б увійшла в опалювальний період із серйозними проблемами.
Я із задоволенням відвідаю батьківські збори у наших підшефних школах. Також хотіла б поспілкуватися із першачками та їх батьками, для яких ми також намагатимемося урізноманітнити навчання та позашкільне дозвілля.
Хочу сказати, що така наша шефська програма зі школами народилася після ініціатив батьків та педагогів. Саме активність цих людей стала запорукою успішної реалізації нашої програми.
Тож я звертаюся до черкащан, до міської влади, до підприємців – зверніть увагу на наш досвід, переймайте його. Думаю, у місті має бути чимало відповідальних політиків, підприємців, готових до поширення такої програми і на інші навчальні заклади».
07.08.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter