Черкаську міліцію очолив Володимир Ліпандін. Дерновому висловили вдячність за "бездоганну службу"

Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, сьогодні черкаській міліції представили нового керівника. Правоохоронне відомство Черкащини очолив Володимир Ліпандін, який раніше очолювавав одне з районних управлінь столичної міліції. Нового очільника особовому складу представив заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.
Черкаську міліцію очолив Володимир Ліпандін. Дерновому висловили вдячність за "бездоганну службу"
Володимир Ліпандін

Віктор Іванович висловив слова вдячності генерал-майору міліції Валерію Дерновому за бездоганну службу та повідомив присутнім про те, що наказом Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка Валерія Дернового нагороджено нагрудним знаком МВС «За безпеку народу», також за свою працю він отримав грамоту від Обласної державної адміністрації та Обласної ради.
Віктор Ратушняк звернувся до особового складу міліції Черкащини, заявивши, що в лавах міліціонерів не повинно бути тих, хто дискредитує звання міліціонера, порушує закон та дисципліну.
- Від таких людей ми будемо постійно очищати наші лави, байдужим та непрофесіоналам не має місця в міліції. Інтереси громадянина, людини понад усе, - сказав Віктор Іванович. – Потрібно прислухатися до людей та йти їм назустріч. Саме для цього і існує міліція».
Заступник Міністра неодноразово наголошував на тому, що потрібно приймати всі, без винятку, заяви громадян та ретельно їх розглядати.
06.08.2013 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter