У Дитячому парку Черкас відкрилася оранжерея "Дивовижний світ тропіків"

У Дитячому парку Черкас відкрилася оранжерея "Дивовижний світ тропіків"На території Дитячого парку в центрі Черкас відкрилася оранжерея «Дивовижний світ тропіків», яка імітує ефект присутності в тропічному світі. Як інформує прес-служба Черкаського МВК, директор Черкаського зоопарку Євгеній Ван виношував ідею створення оранжереї понад 20 років.
-. 2 роки тому «Дирекція парків» підтримала мене і розпочала ремонт оранжереї.. _ розповідає Євгеній ван. - І ось сьогодні ми бачимо результат. Спільними зусиллями з КП «Дирекція парків» оранжерея сьогодні прочиняє двері для всіх охочих пірнути в атмосферу тропіків.
Ефект присутності реалізувати працівникам зоопарку вдалося сповна. Тут вам і великі різнобарвні метелики пурхають над головою, і кольорові пташки цвірінчать, і яскраві ящірки повзають, і жабенята квакають. А небезпечні тварини знаходяться у біомодулях, за склом: скорпіони, варани, мангусти. Однак це ще не всі представники фауни, які оселилися в оранжереї.
— Ми не зупиняємося й надалі будемо готувати біомодулі для інших тварин: групи безхребетних, маленьких папуг, різних плазунів, – зазначає Євгеній Ван.
В оранжереї цілодобово працюватиме відеоспостереження, а також за безпекою наглядатимуть охоронці.
«Дивовижний світ тропіків» – це куточок тропічного світу, у якому приємно провести час усім черкащанам, не залежно від віку та статі. Це місце, де відбувається єднання з природою.
06.08.2013 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter