Київський апеляційний суд остаточно засмутив: вночі в Черкасах "на трьох" більше не зметикуєш

Київський апеляційний суд остаточно засмутив: вночі в Черкасах "на трьох" більше не зметикуєшКиївський апеляційний адміністративний суд відмовив підприємцям Черкас у задоволенні апеляційної скарги стосовно скасування одного із пунктів рішення міської ради про обмеження продажу алкоголю та тютюну, зокрема про заборону реалізації цих товарів в нічний час. Про це інформує Черкаська мерія.
Це рішення поставило крапку у судовому протистоянні. Тож пункт рішення щодо заборони торгівлі в нічний час є чинним та обов’язковим до виконання. У Черкасах торгувати алкоголем та тютюном після 22.00 та до 8-ї ранку заборонено.
Обмеження щодо продажу алкоголю та тютюну в нічний час поширюється абсолютно на всі заклади торгівлі – як магазини, супермаркети, так і кіоски та павільйони.
При цьому один із пунктів рішення міської ради скасовано. Київський апеляційний суд залишив чинною постанову Соснівського районного суду міста, якою визнано незаконним пункт щодо обмеження площі об’єктів (менше 30 м кв.), де можна здійснювати торгівлю алкоголем та тютюном.
03.08.2013 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter