Євмина вважає, що Одарич повинен відповісти за бордюри

Євмина вважає, що Одарич повинен відповісти за бордюри Як інформують у Черкаському МВК, заступник міського голови Борис Євмина звернеться до прокуратури з проханням розібратись у законності та правильності дій попередньої влади щодо укладання ЩМА та встановлення бордюрів на реконструйованих вулицях.
За його словами, нині доводиться знімати та встановлювати бордюри уже після асфальтування, а це порушення всіх будівельних норм і технології виконання робіт.
- Усі роботи із реконструкції вулиць Черкас проводяться відповідно до проектної документації, затвердженої ще у 2011 році. Згідно із ДБН бордюр повинен бути вище від проїжджої частини дороги на 15-18 см. На вулицях Благовісна та Ільїна бордюри були взагалі врівень із дорогою, що є суттєвим порушенням, - розповідає головний інженер організації «Аерошляхбуд» Олександр Шуліка.
Бордюр виконує функцію водовідведення, направляючи потоки води до зливової каналізації. Якщо не буде бордюрів, то розмиватиметься зелена зона, вода потраплятиме під асфальт, який поволі руйнуватиметься.
Зараз тривають роботи із підняття бордюрів по вулицях Благовісна, Ільїна та Енгельса. Потім дорожники перейдуть працювати на вулицю Смілянську та проспект Хіміків.
- За порушення технологічного процесу реконструкції доріг має настати кримінальна відповідальність, - заявив Борис Євмина. – Адже зараз ми робимо усе навпаки. Спочатку уклали ЩМА, а тепер ми укладаємо бордюри по-новому. І залишаються між асфальтом і бордюрами розриви від 1 до 4 см. Якщо це так і залишити, то дороги руйнуватимуться дуже швидко.
03.08.2013 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter