Орденоносний Тулуб освятив своєю присутністю освячення іконостасу в Успенському Соборі

Орденоносний Тулуб освятив своєю присутністю освячення іконостасу в Успенському СоборіУ рамках відзначення 1025-річчя із дня хрещення Київської Русі 30 липня голова облдержадміністрації Сергій Тулуб взяв участь в освяченні іконостасу в Успенському соборі, що у Каневі. Як інформують у Черкаській ОДА, мармуровий іконостас, виготовлений і змонтований італійськими майстрами до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, освятив Митрополит Черкаський і Канівський Софроній.
Потому він вручив голові черкаської облдержадміністрації Сергієві Тулубу церковну нагороду - Орден за заслуги перед Українською православною церквою та подякував керівнику області за турботу про розвиток духовного життя Черкащини. Сергій Борисович висловив слова вдячності за відзнаку та, у свою чергу, вручив церкві подарунок – плащаницю.
Канівський Собор Святого Георгія (Успіння Богородиці), в якому і встановили новий іконостас, - одна з найцікавіших архітектурних споруд Черкащини.
«Храм збудований ще 1144 року київським князем Всеволодом Ольговичем. Протягом століть собор неодноразово руйнувався і відбудовувався.
31.07.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter