Нацрада оголосила конкурс на 24 години телемовлення в Жашкові

Нацрада оголосила конкурс на 24 години телемовлення в Жашкові Нацрада телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів.
Загалом, як повідомив голова Національної ради Володимир Манжосов, на конкурс виносяться 55 частот телебачення і 37 частот радіо. Серед них – ціла мережа із 42 телеканалів у Автономній Республіці Крим (по 6 год. 30 хв. на добу в будні й 8 год. на добу в суботу й неділю), канали з 24-годинним мовленням на добу в Єнакієвому Донецької області, Жашкові Черкаської області та Бобровиці Чернігівської області. Серед радіочастот – ті, на які не було обрано переможця на ФМ-мовлення і частоти на УКХ.
Тобто «всі вільні відрізки часу й повні частоти, які є в наявності на сьогодні в розпорядженні Національної ради, виносяться на цей конкурс, – підсумував Володимир Манжосов . – Якщо ж знову таки не виявиться переможців, тоді ми будемо вже говорити про віднесення цих частот до резерву Національної ради», – додав він.
30.07.2013 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter