Майже половина кіосків у Черкасах не мають дозвільних документів

Майже половина кіосків у Черкасах не мають дозвільних документів За повідомелнням Черкаського МВК, у Черкасах нині розміщено 531 тимчасову споруду (торгівельні павільйони та кіоски). Із них лише 266 мають відповідні дозвільні документи, видані департаментом архітектури, містобудування та інспектування. На етапі оформлення документів перебувають ще 63 об’єкти. Власники 198 тимчасових споруд не мають жодних дозвільних документів. А також у 12 об’єктів не було знайдено власників. Оскільки ті – постійно зачинені.
Про це розповів заступник директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування – начальник управління інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко за результатами проведеної роботи з інвентаризації тимчасових об’єктів у м. Черкаси.
– У Черкасах є й такі тимчасові споруди, які роками стоять зачиненими, і нікому до них немає ніякої справи. Такі прецеденти навіть є у центральній частині міста. Приміром, зачинена металева «будка» довгий час стоїть по вул. Благовісна (між центральним ринком на будівлею обласного управління міліції). Усі спроби знайти його власника виявляються марними. В тому числі – із залученням правоохоронних органів, – відзначає Олександр Григорович.
Інвентаризація тимчасових споруд проведена відповідно до розпорядження секретаря міської ради Віктора Білоусова та протокольного доручення сесії Черкаської міської ради.
26.07.2013 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter