Напередодні 200-річчя Шевченка Черняк з Касяном вирішили погратися в фалеристику

Напередодні 200-річчя Шевченка Черняк з Касяном вирішили погратися в фалеристику На Черкащині триває підготовка до відзначення знаменних дат – 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 60-річчя з дня заснування області, які відзначатимуться 2014 року. У рамках відзначення особливу увагу буде приділено символіці, приуроченій до ювілеїв. Як інформують у прес-службі Черкаської облради, головою обласної ради Валерієм Черняком було підписано розпорядження про створення комісії з підготовки пропозицій щодо виготовлення спільних нагород обласної державної адміністрації та обласної ради, яку очолив його заступник Василь Касян.
Днями члени комісії зібралися на перше засідання.
Василь Касян відзначив, що Черкащині не вистачає відзнак, які дозволили б пошанувати наших земляків, особливо напередодні ювілейних дат. «Саме тому ми маємо залучити фахівців та попрацювати над розробкою таких нагород, якими б ми могли відзначити достойних черкащан». У контексті цього Василь Петрович наголосив на важливості думки не лише представників влади, а й в першу чергу творчої інтелігенції та депутатів, які представляють інтереси громади. До того ж, за його словами, тут слід звернути увагу на фінансове підкріплення винагород.
Міркування щодо врахування позиції фахівців підтримали й інші члени комісії – депутати обласної ради Любов Майборода та Ольга Мартинова, а також майстриня Олександра Теліженко. Так, зокрема, Ольга Мартинова зауважила:
– У цих відзнаках, в першу чергу, ми маємо відобразити дух Черкащини. Всі ми знаємо, що наша земля – край Богдана і Тараса, тож і ця тема має знайти своє відображення. А загалом, щоб нам виглядати на рівні, треба прислухатись до думки спеціалістів – художників, архітекторів, геральдистів.
25.07.2013 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter