Софроній провів богослужіння. присвячене 1025-й річниці Крещення Русі

Софроній провів богослужіння. присвячене 1025-й річниці Крещення Русі Як інформує прес-служба Черкаської ОДА, сьогодні Сергій Тулуб відвідав Свято-Михайлівський собор, де взяв участь у Богослужінні, приуроченому 1025-й річниці хрещення Київської Русі.
Служіння провів Митрополит Черкаський і Канівський Софроній.
«Запровадження християнства – це дуже важливий момент в історії становлення української державності, адже нова віра мала на меті об`єднати народ, допомогти становленню держави. Для Черкащини цей шлях був непростим. На території нинішньої області, де було 800 населених пунктів, у кожному з яких був храм, до 38-го року не залишилось жодного священика. Всі вони були знищені. Сьогодні ситуація кардинально інша, і кожен із нас має усвідомлювати важливість свободи вибору та віри у своєму житті», - звернувся він до присутніх.
Крім літургії, в області відбудеться ще низка святкових заходів, присвячених річниці Хрещення Русі. Зокрема, 27 липня в обласній філармонії пройде перший обласний фестиваль духовного співу «Духовні піснеспіви». Водночас, у бібліотеках області вже проходять книжкові виставки, а у Краєзнавчому та Художньому музеях діють тематичні виставки. У рамках відзначення цієї знаменної дати 30 липня відбудеться урочисте освячення іконостасу Успенського собору у Каневі. Крім того, делегація Черкаської області візьме участь в урочистостях загальноукраїнського рівня та в офіційному прийомі, який організовує митрополит України та всієї Русі Володимир.
24.07.2013 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter