Тулуб закликає зустріти 1025-річчя хрещення Русі новими трудовими здобутками

Тулуб закликає зустріти 1025-річчя хрещення Русі новими трудовими здобутками Сергій Тулуб закликав черкащан долучитись до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі. Про це повідомляють у Черкаській ОДА.
Голова Черкаської обласної державної адміністрації розповів, що Черкащина також долучиться до святкування цієї знаменної дати.
«24 липня буде проведена божественна літургія у Свято-Михайлівському соборі. За кілька днів, а саме 27 липня в приміщенні обласної філармонії відбудеться перший обласний фестиваль духовного співу «Духовні піснеспіви». В рамках цього фестивалю відбудеться виставка предметів культу 18-19 століття, тематичної літератури і вишитих ікон. Водночас, у бібліотеках області вже проходять книжкові виставки «Хрещення Київської Русі: першооснова духовності», а у Краєзнавчому та Художньому музеях діють тематичні виставки. У рамках відзначення цієї знаменної дати 30 липня відбудеться урочисте освячення іконостасу Успенського собору у Каневі, куди я запрошую усіх бажаючи», - зазначив Сергій Борисович.
Крім того, делегація Черкаської області візьме участь в урочистостях загальноукраїнського рівня та в офіційному прийомі, який організовує митрополит України та всієї Русі Володимир.
«Святкові заходи з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі не завершаться у липні і продовжуватимуться до кінця року. Найвизначнішими подіями стануть відкриття Тарасової церкви біля підніжжя Чернечої гори та пам’ятника Луці Кримському. Крім того, ми постійно співпрацюємо з релігійними організаціями області. Так, з початку року проведено 56 зустрічей з представниками релігійних організацій. Я особисто планую зустрітися з представниками релігійних конфесій напередодні Дня Незалежності», – підкреслив голова ОДА.
23.07.2013 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter