Євмина вважає, що до нього ремонт доріг у Черкасах здійснювали кілери, бо потрібна реанімація

Євмина вважає, що до нього ремонт доріг у Черкасах здійснювали кілери, бо потрібна реанімаціяУ Черкасах триває капітальний ремонт доріг. Продовжуються роботи на вулицях, на яких укладали ЩМА минулого року. Як інформує прес-служба Черкаського МВК, нині ж там облаштовують примикання доріг, зупинки громадського транспорту та стоянки для автомобілів, острівці безпеки, встановлюють бордюри. Роботи ведуться на вулицях Котовського, Хрещатик, Смілянська, Чорновола, Ільїна, Благовісна, Хіміків. За кілька днів розпочнуть роботи по вулиці Козацькій та Гагаріна, де укладатимуть ЩМА.
- Зараз наше головне завдання – це реанімування того, що не було виконано минулого року, що виконувалось не за технологією, внесення змін до проектно-кошторисної документації, яка була виконана не завжди якісно, розробка нової ПКД, - говорить заступник міського голови Борис Євмина. – Потрібно цього року розробити ПКД на всі дороги, аби вже на наступний планувати капремонт не стихійно, а знаючи вартість, маючи документи на руках. А то виходить, що зараз капремонт здійснили лише на ділянці вулиці Ільїна, Смілянської, Чорновола. А треба їх відремонтувати по всій довжині.
Як зазначає Борис Євмина, на виконкомі здійснили частковий перерозподіл коштів по капітальному ремонту доріг. Тож цього року відмовились від ремонту вулиці Фрунзе. Перекинули ці кошти на ремонт бульвару Шевченка і заклали більше коштів на розробку проектно-кошторисної документації.
- Потрібно здійснити капітальний ремонт центральної вулиці міста - бульвару Шевченка, - розповідає заступник міського голови. – Тому зараз ми розробляємо концепцію його вигляду, ПКД ремонту дорожнього покриття та плануємо цього року розпочати капремонт від вулиці Можайського в бік центру.
23.07.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter