22-24 липня в Черкасах СБУ проводить антитерористичні навчання

22-24 липня в Черкасах СБУ проводить антитерористичні навчанняСьогодні у Черкасах та області розпочалися триденні навчання, які проводяться під егідою центрального координаційного органу боротьби з тероризмом – Антитерористичного центру при Службі безпеки України.
До навчань залучені всі регіональні суб’єкти боротьби з тероризмом: Управління СБУ в Черкаській області, Управління МВС у Черкаській області, обласне управління ДСНСУ, обласне управління Державної пенітенціарної служби, представники органів влади і управління та інші.
Умови навчання максимально наближені до реальних. Протягом 22-24 липня суб’єкти антитерористичної діяльності будуть протидіяти умовним терористичним загрозам у місцях найбільшого скупчення людей у місті та області, зокрема у супермаркетах, адмінбудівлях, на автовокзалах, ринках та у громадському транспорті.
Також відповідно до завдання, яке надійшло зі Штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України, черкаські правоохоронці повинні будуть розшукувати умовних терористів та виявити їх посібників.
Управління Служби безпеки України в Черкаській області сподівається, що жителі Черкащини та гості з розумінням сприймуть можливі тимчасові незручності.
22.07.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter