На Черкащині в громадських місцях обладнано близько 100 кнопок екстреного виклику міліції

На Черкащині в громадських місцях обладнано близько 100 кнопок екстреного виклику міліції Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, дотримання порядку в громадських місцях Черкас і області здійснюється за допомогою технічних інновацій – кнопок тривожної сигналізації, що підключені до пунктів централізованого спостережаення управління Державної служби охорони при УМВС України в Черкаській області.
У великих магазинах, кафе, автозаправках та інших подібних закладах останнім часом звертає на себе увагу велика наклейка жовтого кольору. Напис на ній «Терміновий виклик міліції» недвозначно засвідчує, що саме у вказаному громадському місці можна негайно викликати міліцію за допомогою системи тривожної сигналізації. Кожен пересічний громадянин, який став свідком чи потерпілим внаслідок вчинення правопорушення, має можливість звернутися до адміністрації об'єкту, де знаходиться кнопка тривожної сигналізації, з проханням викликати міліцію.
Головний принцип роботи «тривожної кнопки» – підтримка постійного цілодобового зв’язку об’єкту з оператором, а також, безпосередньо з нарядом швидкого реагування ДСО. При натисканні на кнопку сигнал миттєво надходить на пульт централізованого спостереження і передається правоохоронцям, які прибувають на місце виклику за лічені хвилини і вживають всіх заходів для затримання правопорушника та передачі його до міськрайвідділів міліції.
На сьогоднішній день в Черкаській області в громадських місцях розміщено і підключено до системи термінового виклику УДСО при УМВС України близько 100 кнопок тривожної сигналізації. Робота по обладнанню кнопок тривожної сигналізації в громадських місцях та місцях масового перебування громадян проводиться постійно. Всього по області встановлено 1735 кнопок тривожної сигналізації на об`єктах та близько 340 кнопок в помешканнях громадян.
18.07.2013 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter