МВС говорить хасидам - спокійно велкам ту Гумань, бо жидів б`ють у Черкасах

МВС говорить хасидам - спокійно велкам ту Гумань, бо жидів б`ють у Черкасах Заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Реувеном Дін Ельем та Аташе з питань безпеки Посольства Держави Ізраїль в Україні Роі Алькоратом. На зустрічі йшлося про забезпечення безпеки учасників щорічного паломництва до Умані. Про це інформує МВС України.
З 4 по 6 вересня цього року на Черкащині на могилі цадика Нахмана та у приміщенні місцевої синагоги відбудуться щорічні культові заходи з нагоди святкування днів Рош-Га-Шана (Нового року за іудейським календарем).
За словами заступника Міністра, на органи внутрішніх справ покладається одне з основних завдань - охорона громадського порядку та безпека під час проведення щорічного культового паломництва. До охорону громадського порядку буде задіяно понад 400 працівників міліції. Важливу роль у забезпеченні порядку під час заходів відіграє співпраця наших колег з Поліцією Ізраїлю.
Так, в 2012 році, спільно з міліцією України охорону громадського порядку під час проведення культових заходів в м. Умані в цілодобовому режимі забезпечували 12 співробітників Поліції Ізраїлю.
- Хочу висловити впевненість у продовженні плідної співпраці в цьому році і здійснення більш ефективного впливу на ситуацію під час перебування на території держави паломників-хасидів, - зазначив Віктор Ратушняк.
Нагадаємо, що після подій на Театральному майдані в Черкасах, де група молодиків спровокувала бійку, прийшовши у футболках з надписом "Бий жидів" на мітинг опозиції, екс-мер міста Одарич створив Комітет відсічі національній нетерпимості.
17.07.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter