Тулуб у супроводі Білоусова і Ко відвідав центральний стадіон

Тулуб у супроводі Білоусова і Ко відвідав центральний стадіон За інформацією прес-служби Черкаської ОДА, Сергій Тулуб разом із керівництвом міста оглянув матеріально-технічну базу центрального стадіону міста та ознайомився з умовами, в яких тренуються і працюють гравці ФК «Славутич».
Почесний президент клубу наголосив на важливості здійснення низки реставраційно-будівельних робіт. Зокрема, плануються ремонтно-відновлювальні роботи на трьох спортивних майданчиках, облагородження прилеглої до стадіону території та вирішення питання її освітлення.
Крім того, очільник області зазначив, що сьогодні необхідно подбати про стан покриття бігових доріжок. В цілому Сергій Борисович відмітив, що поле знаходиться в непоганому стані, хоча є окремі недоліки, які керівництво стадіону пообіцяло усунути найближчим часом.
Також Сергій Тулуб оглянув приміщення ФК «Славутич», після чого дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів вирішити актуальні питання, що стосуються організації роботи зі спортсменами. Зокрема, модернізації потребує приміщення медпункту та окремих тренувальних залів. При цьому він наголосив, що для відвідувачів, які приходять підтримати команди, необхідно обладнати окремий пункт медичної допомоги.
15.07.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter