У Черкасах Апеляційний суд вигнав орендарів та постояльців готелю "Росава". На підставі рішення суду

У Черкасах Апеляційний суд вигнав орендарів та постояльців готелю "Росава". На підставі рішення суду Сьогодні мешканці черкаського готелю «Росава» опинилися на вулиці попри те, що у декого з них житло проплачено на місяць наперед. Про це повідомляє Про Головне.
Тривала судова тяганина між «Укрпрофтуром» та Фондом державного майна закінчилася: 30 травня апеляційний суд повернув приміщення готелю фонду, а той одразу передав його в оренду апеляційному суду області. Адміністрація готелю була попереджена, що суд бажає отримати приміщення до 1 липня. Старе керівництво готелю попередило персонал про припинення діяльності. Але голова правління «Укрпрофтуру» Стрілець Сергій Миколайович знайшов йому заміну і нові менеджери сподівалися, що зможуть використовувати підприємство за профілем.
До учора людей поселяли і брали гроші за проживання. А сьогодні приміщення опинилося заблоковано «Грифоном» (спеціальним підрозділом судової міліції МВС України, у завдання якого входить забезпечення безпеки працівників суду) та співробітниками апеляційного суду. Почав працювати принцип: усіх випускати, нікого не впускати. Наївні мешканці, які необережно залишали приміщення готелю в капцях і халатах, мусили як є мчати до апеляційного суду, отримувати дозвіл на повернення у готель для повернення власних речей, перелік яких укладався там же.
Така саме процедура чекала і на співробітників готелю. Заручниками стали не лише мешканці, а й акваріумні риби готелю. Суворі співробітники суду не пускають людину, яка їх годує. Риби із здивуванням дивляться на нашу судову систему «зсередини» і не можуть второпати, що відбувається. Цим холоднокровним істотам не зрозуміти, де ж поділася людяність, співчуття і вихованість у «царів природи», що захопили приміщення. Цікаво, що люди, які стали жертвами обставин, відзначають вихованість і професійність співробітників «Грифону» на фоні показового хамства співробітників апеляційного суду.
Мешканці готелю не знають, як повертати гроші, сплачені за проживання, і що робити далі. «Росава» — колись популярний готелем економ-класу. У сусідніх готелях проживання коштує в рази дорожче. Директор готелю Кураса Сергій Анатолійович коментарів щодо ситуації, яка склалася не дає.
12.07.2013 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter